• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Örgü Şal Örnekleri

Örgü Şal Örnekleri

Sonbahar mevsimin gelmesiyle sıcak günleri geride bırakıyoruz. Havaların soğumasıyla kışlık giysileri çıkarmaya başladık. Kış mevsimlerinin vazgeçilmezi, kadınların çok sık tercih ettiği ve kullanışlı ayrıca şık, zarif örgü şal örnekleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. Kadınların çeyizlerinde, gelin bohçalarında, olmazsa olmazlar arasındadır örgü şal örnekleri. Değişik örgü şal modelleri çok fazladır. Gün geçtikçe modaya uygun halde örülen örgü şal örnekleri her sonbahar ve kış mevsimlerinde popülerliğini korumaktadır. El işi örneklerinin en güzel modelleri örgü şal örneklerinde görmek mümkün. Bu yazımızda kadın omuz örgü şal örneklerini ve atkı örneklerini sizlerle paylaşacağız.

1-Zincir Modeli Örgü Şal Örnekleri

Üçgen örgü şal örnekleri zincir modeliyle örülmüştür. 2 kat olarak yapılmıştır. Ve alize iplik kullanılmıştır. Akşam oturmalarında, özel günlerde omuzlarınıza alabileceğiniz şık bir örgü şal örneklerindendir.

rgü Şal Örnekleri 6 232x300 - Örgü Şal Örnekleri

2-Dikdörtgen Örgü Şal Modelleri

Dikdörtgen şeklinde örülmüş olan örgü şal örnekleri alize iplikle örülmüştür. Uç kısımlarına süsleme amaçlı püskül bırakılmıştır. Dilerseniz kolay örgü şal örneklerini farklı renk alize iplikleriyle de örebilirsiniz.

rgü Şal Örnekleri 2 215x300 - Örgü Şal Örnekleri

3-Nohut Modelli Örgü Atkı Örnekleri

Turuncu renkte olan nohut modelli atkı örnekleri simli iplikten yapılmıştır. Nohut örneği birçok örgü örneklerinde kullanılmaktadır. Nohut örgü örneklerinden örgü şal örnekleri, değişik örgü modelleri ve basit örgü modelleri yapılabilir. Atkı, bere takımı, şal örnekleri, bebek battaniyeleri gibi ürünler örülebilir.

rgü Şal Örnekleri 7 300x240 - Örgü Şal Örnekleri

4-Örgü Boyunluk Örnekleri

Kahverengi kadife iplikten örülmüş boyunluk, kış aylarında sizi sıcacık tutacaktır. Örülmesi bir o kadar basit olan boyunluğu her kadın kolayca örebilir. Değişik örgü modelleri arayanlar için birebir örnektir.

rgü Şal Örnekleri 3 300x240 - Örgü Şal Örnekleri

5-Nohut Modeli Örgü Şal Örnekleri

Örgü şal örneklerinde nohut modeli ile örülmüştür. Yukarıdaki yazımızda nohut modeli atkı örneğiniz paylaşmıştır. Aynı modelin şal halini de sizlerle paylaşmaktayız. Basit örgü modelleri arıyorsanız bu örnek tam size göre. Örgü şal örneklerini inceleyip şal modelini örmeye başlayabilirsiniz.

rgü Şal Örnekleri 8 182x300 - Örgü Şal Örnekleri

6-Fıstık Modeli Örgü Şal Modelleri

Yapıldıktan sonra fıstık şeklini aldığı için fıstık modeli denilmiştir. Ebruli iplikle örülmüştür. Spor giyim tarzlarına uygun bir basit örgü modellerindendir. Model üçgen şeklindedir. Dilerseniz dikdörtgen şeklinde de örülebilir.

rgü Şal Örnekleri 5 201x300 - Örgü Şal Örnekleri

7-Filkete Ve Örümcek Modeli Örgü Şal Örnekleri

Üçgen şal modeli oldukça şık görünüyor. Zarifliğinizi en güzel şekilde gösterebilecek müthiş bir örgü şal örneklerindendir. Ve çok aranan, istek alan, sipariş verilen değişik örgü modellerinden biridir. Filkete ile örülmüştür. Örümcek tekniği  kullanılmıştır. Krem rengiyle ağır bir model olarak görünmektedir. Dokusuyla şıklığını hissedebilirsiniz. Çeyizlik için önerebileceğimiz örgü şallar arasındadır. Kızınıza, oğlunuza kolaylıkla örebilirsiniz. Dilerseniz farklı renkler tercih edebilirsiniz. Fakat krem rengi daha çok tercih edilmektedir.

rgü Şal Örnekleri 1 228x300 - Örgü Şal Örnekleri

8-Kelebek Modelli Örgü Şal Modelleri

Örgü şal modellerinin en sıcak tutan örneğini sizlere sunmaktayız. Diğer örgü şal örneklerinin biraz daha şık olmasına özen gösterilerek örüldüğünü görmekteyiz. Paylaştığımız kelebek modeli örgü şal örneklerinin daha kalın bir iplikle örüldüğünden, diğer şallara göre daha sıcak tutacaktır. Ebruli iplikle örülmüş olan kelebek modelini kolayca yapabilirsiniz. İster çeyizlik için yapın, ister kullanmak için her iki tür kullanımda da rahatlıkla omuzlarınıza atabilirsiniz.

rgü Şal Örnekleri 4 224x300 - Örgü Şal Örnekleri

Paylaştığımız örgü şal örneklerinden beğendiğiniz örgü şal modellerini kızınıza, oğlunuza, kendinize ve hediye amaçlı olarak yapabilirsiniz. Dilerseniz emeğinizin karşılığıyla örgü şal modellerini örüp satabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA