• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Örgü Şal Modelleri 2017

Örgü Şal Modelleri 2017

2017’nin son günlerine yaklaşırken, örgü şal modellerini bir galeride toplayıp sizlere sunmaktan keyif duyacağız. Örgü şal modelleri 2017 yılının en değişik, en güzel ve modern örgü şal modellerini sizlerle paylaşacağız. Öncelikle örgü şal modellerini hanımların hem aksesuar olarak sıkça tercih ettiği, hem de kış mevsimin de evlerde kullandığı, ev oturmalarında omuzlarına aldığı soğuktan korunmak için kullanıldıkları hoş bir omuz aksesuarıdır. Örgü şal modellerinin değişik bir çok örnekleri bulunmaktadır. İnce, kalın, üçgen, dikdörtgen, farklı bağlamları örgü şal modelleri gibi bir sürü çeşidi olduğunu görmekteyiz.

Örgü şal modellerini kullanacağınız durumu göre ince ve kalınlığını belirleyebilirsiniz. Oturmalarda, düğünlerde, davetlerde kullanacak iseniz daha şık örgü şal modellerinin örneklerini tercih edebilirsiniz. Dışarıda mont veya kaban üzerine kullanacak iseniz kalın örgü şal modellerini tercih edebilirsiniz. Dışarıda kullanacağınız örgü şal modellerini kullanım açısından dikdörtgen şeklini örüp kullanabilirsiniz. Dikdörtgen şeklinde olan örgü şal modelleri, kışın dışarıda daha rahat kullanım olanağı sağlamaktadır. Paylaştığımız örgü şal modellerinde gece davetlerinde kullanabileceğiniz çok şık örnekler vardır. Hepsini tek tek incelediğinizde sizlerde örgü şal modellerini bayılacaksınız.

Örgü şal modellerini giyeceğiniz kıyafete uygun olan renk tonlarında örebilirsiniz. Henüz bir kıyafet durumunuz yok ise ortak renkler olan ve her kıyafeti uyum sağlayan siyah ve beyaz örgü iplerini tercih edebilirsiniz. Öreceğiniz örgü şal modellerinin iplerini örneklere göre uygun olmalıdır. Bir ince örgü şal modellerinde kalın iplikler kullanamazsınız. Kullansanız bile model hoş durmayabilir. Bu nedenle öreceğiniz örgü şal modellerine uygun iplikler tercih etmeye özen gösterin. Paylaştığımız örgü şal modellerinde tığ ve şiş ile örülmüş bir çok örnek bulunmaktadır. Sizlerde galerimizi inceleyerek beğendiğiniz örgü şal modellerini rahatlıkla örüp kullanabilirsiniz. Hatta kızınızın veya oğlunuzun çeyiz sandığına örüp saklayabilirsiniz. Sizlerden kalan örgü şal modellerini bir ömür boyu kullanıp sizleri güzel günlerde yad ederler.

 

Birbirinden güzel ve şık örgü şal modellerini sizlerle paylaştık. Umarız örgü şal modellerini beğenmişsinizdir. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle. İyi çalışmalar 🙂


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA