• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)

Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)

Bu yazımızda erkek bebek bekleyen ya da erkek çocuğa sahip olan annelere özel, erkek bebeklerine örülüp giydirebileceğiniz muhteşem örgü yelek modellerinden ve süveter modellerinden bir kaç tane örnek sizlere göstereceğiz. Dilerseniz örgü yelek modelleriniz birlikte inceleye geçelim…

1- Düz Örgü Süveter Modeli

Düz örgü ile örülen şık bir model olan süveter örneği, sadeliği seven hanımlar için önerebiliriz. 4 – 5 yaş erkek çocuklar için uygun olan örgü süveter modellerinin üzerinde ise kanaviçe örnekleriyle süslenmiştir. Kanaviçe bebek örnekleri sayfamızdan süvetere uygun örnekleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz farklı süslemelerde kullanabilirsiniz.

Bebek Örgü Süveter Modelleri 5 218x300 - Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)

2- İki Renkli Örgü Yelek Modellleri

Bebeğinize uygun çok şık  bir örgü yelek modeliyle karşı karşıyayız. Örmesi zevkli olduğu kadar, kolay örülen bir örgü yelek modelleri arasındadır. İki parça halinde örülen bebek örgü modelleri düğmelerle süslenmiştir. Bebeğinize çok yakışacak bir modeldir. Örülecek olanlar listesinde kesinlikle bulunması gereken bebek örgü modelleridendir.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 4 1 300x300 - Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)

3- Erkek Çocuk İçin Örgü Süveter Modeli

Lastik ve burgu teknikleri uygulanmış örgü süveter modeli 5 – 6 yaş erkek çocuklar için uygundur. Kreşe ya da okula giden çocuklarınıza örüp, okul gömleğinin üzerine kolaylık giyilebilen bir süveter modelidir. Okul renklerine uygun örülürse görüntü açısından okul kıyafetleriyle daha uyum sağlanacaktır. Farklı renk örülebilir. İlmek sayısını az tutarak daha küçük bir süveter örebilirsiniz.

Bebek Örgü Süveter Modelleri 6 218x300 - Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)

4- Düz Örgü Yelek Modelleri

Çok basit bir örgü yelek modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Basit ama aynı zamanda çok şık bir modeldir. Düz örgüyle örülmüş bir bebek örgü modellerinin üzerine iğne ile süslenerek değişik örgü modelleri çıkarabiliyoruz. Basit ama şık bir bebek örgü modelleri örmek isterseniz bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 1 1 300x300 - Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)

5- Düz Örgü Süveter Modelleri

İki renkli, düz örgüyle örülmüş baklava dilimli erkek çocuklar için şık bir örgü süveter modelidir. Erkek çocuğunuza kolaylık örebilirsiniz. Dilediğiniz renklerle örebilirsiniz. 5 – 6 yaş erkek çocukları için uygulanabilir.

Bebek Örgü Süveter Modelleri 3 300x300 - Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)

6- Örgü Yelek Modelleri Yunus İşi

Erkek çocuk örgü yelek modelleri yunus işiyle örülmüştür. Üzeri kırk yama ile şekillendirilmiştir. Örülen kırk yamaların kenarlarına resimde de görüldüğü üzere ipliklerde kırk yamalar iyice belirgin hale getirilmiştir. Örgü yelek modelleri arasında değişik örgü modelleri arıyorsanız bu örnek tam size göre…

Bebek Örgü Yelek Modelleri 2 1 249x300 - Örgü Bebek Yeleği Modelleri ( Erkek Bebek)


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA