• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Kanaviçe (Etamin) Aşk, Sevgi,Kalp Örnekleri

Kanaviçe (Etamin) Aşk, Sevgi,Kalp Örnekleri

Kanaviçe (etamin) nakışı geçmişten günümüze kadar uzanan, popülerliğini her daim gösteren, el emeğiniz en güzel örneklerinden biridir. Geçmiş zamanda etamin kumaş türüne işlenildiği için etamin nakışı olarak dilimize yerleşmiştir.Etamin aslında bir kumaş türüdür. Kanaviçe ise etamin üzerine iplikle belirlenen örnekleri işleme sanatıdır. Kanaviçe (etamin) örneklerini geçmişte belirli alanlarda kullanıyordu. Anneannelerimizden, babaannelerimizden kalan kanaviçe örneklerinin çoğu çarşaf, etek ucu, yastık ucuna işlenmiş kanaviçe örneklerini görmekteyiz. Günümüzde ise bu kanaviçe örneklerini değerlendirmek mümkün.Kanaviçe örneklerini pike takımı, seccade takımı, çarşaf takımı gibi alanlarda yeniden değerlendirmek mümkündür. Hem hatırasını korumuş oluyoruz,hemde kanaviçeyi değerlendirmiş oluyoruz.

Kanaviçe (etamin) örneklerini günümüzde ise her alanda görmek mümkün. Kanaviçe örneklerini; masa örtüsü, tablo-pano, abajur süsleme, tepsi, mutfak önlüğü, pike takımı, çarşaf takımı, havlu, kitap ayracı, kolye, kese, bebek doğum panosu, bebek pikesi, mutfak masa örtüsü, çanta, saat gibi pek çok alanda kullanmak mümkün.

Kanaviçe (etamin) örneklerini geçmişte bir kaç örnekten ibaretti ve kanaviçe örneklerini işlenen örtüden alınıp yapılıyordu. Günümüzde ise küreselleşmenin ve teknolojinin etkisiyle bir çok kanaviçe örneklerine ulaşmak mümkün. Öyle ki kanaviçe örneklerinin hangisini işlemeye, karar vermekte bile zorlanılıyor. O kadar güzel kanaviçe örnekleri mevcuttu, insan hepsinden işlemek istiyor 🙂 Kanaviçe örneklerini bulmak kolay fakat net ve işlenebilir kanaviçe örnekleri bulmak bir hayli zahmetli. Biz bu imkanı sizlerle paylaşmaktayız. Kanaviçe örneklerimiz her zaman işlenebilir netliktedir. Kolaylıkla telefonunuza bilgisayarınıza indirip işleme yapabilirsiniz.

Kanaviçe nakışını işlemek desenine göre uzun ve zahmetli de olabilir. Özellikle bir salon takımı örtüsü yapıyor iseniz uzun bir emek harcayacaksınız demektir. Fakat işleme bittiğin de sonucu görünce işlemeye değer olduğunu anlayacaksınız.

Bu yazımızda ise sevginin hiçbir zaman kaybolmayacağı ve sevginizi göstermek istediğiniz kanaviçe örneklerini paylaşıyoruz. Kanaviçe kalp örneklerinden 12 adet desen bulunmaktadır. Kanaviçe aşk, kalp, sevgi örneklerinden masa örtüsü, amerikan servisi,havlu, pano işleyebilirsiniz. Kanaviçe aşk, sevgi, kalp örneklerinde renk tonlaması mevcuttur. İsterseniz kanaviçe örneklerinin renklerini kendi zevkinize göre uygulayabilirsiniz

Kanaviçe örneklerini ve şablonlarını eklemeye devam edeceğiz…İyi çalışmalar 🙂


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA