• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
İğne Oyası Teknikleri 2

İğne Oyası Teknikleri 2

İğne oyası örneklerinin bir çok tekniklerle, çeşitli gül desenlere, fiyonk çeşitleri, zürafalar, dağ yapımı gibi modeller yapılmaktadır. İğne oyası örnekleri tekniklerinin bir kısmını önceki yazılarımızda bahsetmiştik. İğne oyası örneklerinin bir sürü teknikleri bulunmakta ve her geçen gün değişik iğne oyası örnekleri ortaya çıkmaktadır. İğne oyası örneklerini yapmakta olanlar veya iğne oyası örnekleri güzel bir şekilde yapanlar farklı iğne oyası örneklerini de tasarlayabiliyorlar. Tabi iğne oyası örneklerinin muntazam olması çok önemlidir. İğne oyası örneklerini çok güzel bir şekilde yapmak kolayda değildir. Uzun zamanlar iğne oyaları ile meşgul olmuş olanlar yapabilmektedir.

İğne oyalarını güzel bir şekilde yapmak için pratik yapmak gereklidir. Bunun içinde yavaş adımlarla, öncelikle basit ve kolay iğne oyası örneklerini deneye deneye tecrübe edinilmesi lazım. İğne oyalarını yapa yapa sizlerde mutlaka fark edersiniz her geçen iğne oyası örneklerinde bir öncekine nazaran daha iyi yaptığınız ve ilerleyen örneklerde daha iyi olacağınızı söyleyebiliriz.

İğne oyası örneklerini bir çok üründe kullanabiliyoruz. İğne oyalarını genelde havlu kenarlarını süslemede, yazma ve tülbent kenarlarında, mevlit ve namaz başörtü kenarlarını süslemede kullanıyoruz. Son yıllarda ise artık iğne oyası örneklerini masa örtü süslemelerinde, damat bohçalarında, gelin bohçalarına, panolarda ve aksesuar olarak kolye ve bileklikler de kullanılmaktadır. Görüldüğü üzere iğne oyası örnekleri zaman geçtikçe farklı ürünler için dizayn edilerek değerlendirilmiştir.

İğne oyası tekniklerinden önceki yazılarımızda 6 adet iğne oyaları modellerini anlatımlı videolarıyla birlikte paylaşmıştık. Bu yazımızda ise iğne oyaları tekniklerine devam edeceğiz. İğne oyası örneklerinin 6 adet teknik modelleri videolu anlatımlarını paylaşacağız. İğne oyaları modellerinden; iğne oyası fiyonk modeli, iğne oyası şeytan bacağı modeli, iğne oyası düz bacak modeli, iğne oyası sinek kanadı modeli, iğne oyası kelebek modeli ve iğne oyası süpürge modelini videolu anlatımlı olarak göstereceğiz.

Dilerseniz iğne oyası örnekleri teknik modellerini birlikte inceleyelim…

 

1- İğne Oyası Örnekleri Fiyonk Modeli

 

2-İğne Oyası Örnekleri Şeytan Bacağı Modeli

 

3- İğne Oyası Örnekleri Düz Bacak Modeli

 

4- İğne Oyası Örnekleri Kelebek Modeli

 

5- İğne Oyası Örnekleri Sinek Kanadı Modeli

 

6- İğne Oyası Örnekleri Süpürge Modeli


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA