• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
İğne Oyası İle Yapılan Takılar

İğne Oyası İle Yapılan Takılar

Daha eskiden iğne oyaları yalnızca havlu ve yazma kenarlarını süslemek için kullanılan bir elişi tekniğiydi. Ancak yaratıcı girişimciler sayesinde bu özel uğraşı artık çok özel aksesuarlarla da yepyeni ve bir bambaşka bir sanat haline dönüştü. Popüler bir elişi tekniği olan iğne oyaları, tasarımcılar tarafımdan farklı şekillerde değerlendirilerek yüzük, kolye, küpe, bileklik ve fularlarla zenginleştirildi.

ne Oyası Takı Örnekleri 300x229 - İğne Oyası İle Yapılan Takılar

Son derece zengin örnek seçeneklere sahip iğne odası örnekleri ile siz de bu sanatı en güzel takımlarınızda değerlendirebilir, bu aksesuarlar ile şıklığınızı en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan iğne oyaları ile yapılan takılar ve aksesuar örnekleri ile nasıl yapılışlarını görebilir, rahatlıkla işleyebilirsiniz. Ellerinizle yaptığınız bu aksesuarları dilerseniz kendiniz için kullanabilir, dilerseniz sevdiklerinize hediye ederek paylaşabilirsiniz.

ne Oyası Takı Örnekleri 1 300x207 - İğne Oyası İle Yapılan Takılar

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için benzersiz bir fırsat olan iğne oyaları ile hem kendi takımlarınızı kendiniz hazırlayabilir, hem de zamanınızı verimli hale getirerek keyifli anlar yaşayabiliriz.

İğne oyaları ile yapılmış olan takılar büyük bir emek ve zahmet ürünü olduklarından dolayı fiyat olarak da oldukça pahalı olacaklardır. Bu nedenle de elişi çalışmalarına yönelik merakınız varsa kendi aksesuarınızı kendiniz yapmanız sizin için de daha uygun olacaktır.

ne Oyası Takı Örnekleri 2 300x221 - İğne Oyası İle Yapılan Takılar

Sizler için büyük bir özenle seçerek hazırlamış olduğumuz iğne oyası örnekleri hem şık hem de bir o kadar zarif modelleriyle güzelliğinize güzellik katacak, farklı bir havaya bürünmenizi sağlayacak.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA