• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Örnekleri

Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Örnekleri

Havlular günlük yaşantımızda kişisel bakımımız sonrasında cilt üzerinde kalan fazla suyu almka için kullanılan ve sağlığımız açısından hijyenik bir temizliğe sahip olması gerek önemli ev tekstil ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Havluların şıklığına şıklık kazandıran havlu oyaları, her geçen gün birbirinden şık ve göz alçı örnek şeklinde oya severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Boş zamanlarını değerlendirme, el emeği göz nuru ürünleri kullanmaktan hoşlananlar, kız veya erkek çeyizinde gösterişli modellere sahip olmak isteyenler için 2018 havlu oyası örneklerini sıraladık. Sizlerde modellere göz atarak fikir sahibi olabilir ya da yapımından yararlanarak en güzel havlulara kolayca sahip olabilirsiniz.

Üçgenli çiçek motifli havlu oyası…

Bu örneğimiz oldukça şık bir model olarak birçok kişi tarafından tercih ediliyor. İster tek renk iplik kullanarak isterseniz de farklı renklerden oluşan iplikleri kullanarak oratay değişik bir havlu çıkartabilirsiniz.

genli çiçek motifli havlu oyası 300x300 - Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Örnekleri

Kelebek havlu oyası:

Havlu kenarlarında şirin birer kelebek figürü bulunsun isterseniz sizlerde resimdeki modeli tercih edebilirsiniz. Sade ve bir o kadar şık bir havlu oyası olan kelebek modeli, sizlerin kolayla yapabileceği özel bir modeldir.

Kelebek havlu oyası 169x300 - Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Örnekleri

Romantik havlu modeli:

Romantizmden hoşlananlar bunu havlu kenarlarında da belli etmeyi severler. İki kalp arasında yer alan çiçek figürü ile daha önce başka yerde görülmemiş bir havlu oyasına kolayca sahip olabilirsiniz.

Romantik havlu modeli 287x300 - Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Örnekleri

Geometrik havlu oyaları:

Geometrik bir model arayanlar için seçmiş olduğumuz bu harika modeli farklı renklerden oluşan iplikler ile kolayca hazırlanmaktadır.

Geometrik havlu oyaları 180x300 - Havlu Kenarları İçin İğne Oyası Örnekleri


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA