• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Çeyizlerde Fark Yaratacak 5 Kanaviçe Örneği

Çeyizlerde Fark Yaratacak 5 Kanaviçe Örneği

Çeyizler her dönem her genç kızın evlenirken yanında götürdüğü ve yıllar öncesinden özenerek, büyük sevgiyle hazırladığı en özel eşyalarıdır. Evlilik hayatına geçişle birlikte o güzel eşyalar en özel günlerde kullanılma üzere hazırlanmaktadır.

Kız çeyizinde bilinen eşyalar hep aynıdır. Özellikler el emeği göz nuru danteller, nakışlar fiskolar ve kanaviçeler bulur ilgiyi.

Geçmişten günümüze bir kanaviçe modasıdır gidiyor bugünlerde. Annelerimizin sandıklarını süsleyen kanaviçeler şimdilerde sandıklardan çıkarak 2018 çeyiz modasına yön vermeye geliyor.

Sizlerde 5 farklı kanaviçe örneği ile çeyizinizde buluna farklı eşyalar çok güzel bir görüntü ve şıklık kazandırabilirsiniz.

İşte çeyizinizde fark yaratacak 5 kanaviçe fikri;

:

Çeyizinizde bulunması gereken ve içerisine ufak tefek eşyalarınızı kolaylıkla koyabileceğiniz bir kese yaparak farklı bir çeyize kolayca imza atabilirsiniz.

Saklama bohçası 218x300 - Çeyizlerde Fark Yaratacak 5 Kanaviçe Örneği

Kanaviçe yastıklar…

Kanaviçe ile işlenmiş ve çok özel modellerden oluşan kanaviçeler çeyizinize farklı bir şıklık kazandıracaktır. İster balkon kanepelerinizde ister oturma odanızda dilerseniz sandalyelerin sır bölümlerine kondurabileceğiniz kanaviçe yastıkları sizlerde çeyiziniz için düşünebilirsiniz.

kanaviçe yastıklar 224x300 - Çeyizlerde Fark Yaratacak 5 Kanaviçe Örneği

Kanaviçe çanta…

Kanaviçe çanta modelleri son günlerde sıklıkla görmeye alıştığımız modeller arasında yer alıyor. İster kol çantası isterseniz el çantası olarak sizlerde kanaviçe modasına ayak uydurabilir ve çeyizinizde bu farklılığa kolayca yer verebilirsiniz.

Kanaviçe çanta 200x300 - Çeyizlerde Fark Yaratacak 5 Kanaviçe Örneği

Kanaviçe işi elbise:

Çeyizinizde götürebileceğiniz ve evliliğiniz ilk günlerinde aile dostlarınıza giderken severek giyebileceğiniz, herkesin hayran kalacağı kanaviçe elbise oldukça kolay bir işçiliğe sahip. Elbise modelinize uygun bir çantaya aynı deseni kondurarak çok şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Kanaviçe işi elbise 200x300 - Çeyizlerde Fark Yaratacak 5 Kanaviçe Örneği

Kanaviçe patikler…

En özel, en şirin modellerden olan patikler çeyizlerin olmazsa olmaz eşyalarıdır. Kuşkusuz. Sıradanlıktan çıkarak birbirinden hoş kanaviçe desenlere sahip patiklere çeyizinizde yer vermeye ne dersiniz.

Kanaviçe patikler 284x300 - Çeyizlerde Fark Yaratacak 5 Kanaviçe Örneği


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önce tembellik yapabilir ve keyif aldığınız işler ile ilgilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik arzularınız artıyor. Duygu ve isteklerinizi sevdiğinize anlatabilir, girişimde bulunmak için yakınlarınızın ve dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Yakınlarınız ile haberleşebilir, saygı duyduğunuz büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz. Samimi bir ortamda isteklerinizi ortaya koymanız çok daha rahat olacak. Neşeli ve saygılı tavırlarınız ile etkileyici olacaksınız. Eski tecrübelerinizden faydalanacağınız bir dönem.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derin olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz ve uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler, tatil programları ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem... Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar çekici gelebilir. Seyahatler sırasında etkileneceğiniz kişi ile karşılaşmanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sabırlı davranabilirsiniz ve bu tutumunuz yeni çözümler üretmenizi sağlayacak. Ayrıca size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hatta radikal değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Güç gösterisinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca hırslı bir tavır sergilemeseniz iyi olacak. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli davetlere katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.
AKREP BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Bu arada evle ilgili konular veya çocuklar, kardeşler ile ilgili karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Fakat bugün dikkatinizi sizi heyecanlandıran konulara yönelteceksiniz. Güçlü dostlarınız, gücüne güvendiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sorumluluk hissettiğiniz kişiler ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler tarzınızı değiştirmenize neden olabilir.
YAY BURCU YORUMU
Olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Ancak isteklerinizi belirlemek için aceleci davranmayın. Geçmişi düşünebilir ve şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ve bütün bunların sonucunda içinde bulunduğunuz durumu değerlendirebilir ve geleceğinizi düşünebilirsiniz. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve sizi desteklemelerini isteyebilirsiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Hem yakınlarınıza ilgi göstereceksiniz, hem de onların yardımını isteyeceksiniz. İlişkileriniz yeni bir boyut kazanabilir.
OĞLAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Anneniz, yakınlarınız ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapmayı arzu edeceksiniz. İşleriniz ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırmak için yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü dostlarınızı arayabilir, işbirliği yapmak istediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada hem geçmişte yaşadıklarınızı, hem de geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilirsiniz. İstekleriniz ve beklentileriniz güçlü olduğu için etkileyici olacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Bugün eviniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Aldığınız haberler kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekiyor. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu durum arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Bugün bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içine girmeniz mümkün. Fakat rahat davranacaksınız ve aslında şanslı bir dönemde olduğunuzu düşüneceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişiler ile görüşebilirsiniz ve beklediğiniz yardımı alabilirsiniz. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz. Eski tecrübelerinizi gözden geçirebilir ve geleceğe yönelik yepyeni projeler yapabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Katılacağınız davetlerde tanıştığınız kişileri etkileyebilirsiniz ve aynı zamanda siz de etkilenebilirsiniz.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA