• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
2018 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

2018 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

2018 Boncuklu İğne oyası için örnekler

Boncuklu iğne oyası örnekleri diğer iğne oyalarına göre daha ağır ve şık duran modellerdir. Boncuklu iğne oyaları boncuklar ile birbirinden farklı şekiller oluşturarak sevdiğiniz bir modeli ister yemeni, ister havlu isterseniz kıyafetlerinizin üzerinde kolayca taşıyabilirsiniz.

Çiçek modeli boncuklu iğne oyası:

Mini mini çiçek desenlerinden hoşlanıyorsanız bu özel model tam olarak size göre diyebiliriz. Farklı renklerde boncukları kullanarak sizlerde bu özel modeli kolayca yapabilirsiniz.

içek modeli boncuklu iğne oyası 225x300 - 2018 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

içek modeli boncuklu iğne oyası 2 190x300 - 2018 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Havlu oyası olarak düşünebilirsiniz…

Oldukça geniş ve gösterişli bir iğne oyası olan bu güzel modelimiz çok fazla tercih edilen bir modeldir. İster kendiniz isterseniz sevdikleriniz için bu örneği mutlaka düşünebilirsiniz.

içek modeli boncuklu iğne oyası 3 180x300 - 2018 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Göz alıcı yazma örneği:

Hem iğne oyası hem boncuk bir arada olsun isteyenler için şahane bir yazma modeli karşınızda. Uzun yıllar severek kullanabileceğiniz bir örnek arıyorsanız sizlerde resimdeki modeli tercih edebilirsiniz. Geçmişten bu güne modası geçmeden süre gelen iğne oyası yazma modeli sizlerin de çeyizlerinde özel bir yere sahip olabilir.

Göz alıcı yazma örneği 271x300 - 2018 Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Çıtı pıtı iğne oyası:
Renkli ipliklerin arasında yer bulan mini boncuklar ile hazırlanan çıtı pıtı iğne oyası sizlerin de beğenisini kazanacak özel bir modeldir. Farklı renklere sahip boncuklar ile cıvıl cıvıl bir görüntüye kavuşturmanız mümkün olacaktır.

Sizler için seçmiş olduğumuz en özel boncuklu iğne oyası modelleri bu şekilde sıralanmaktadır. Sizlerde dilerseniz farlı eşyalarınızı süslemek için bu özel örnekleri düşünebilirsiniz.

tı pıtı iğne oyası 169x300 - 2018 Boncuklu İğne Oyası Modelleri


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA