• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri

Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri

Kış aylarında, sonbahar aylarında, serin havalarda bebeklerimizi korumak için en kullanışlı ve dayanaklı ürünler bebek örgü yelek modelleridir. Bebeğinizin sağlıkla büyütmek ve soğuklardan korumak için en güzel yöntem bebeğinize yelek giydirmektir.Yelek modelleri 2018 bebek örgü yelek modellerini de kapsamaktadır.

Bebek yeleklerinde genellikle tüm renkler kullanılmaktadır. Saflığın, temizliğin rengi olan beyaz renk, tüm bebek örgü yelek modellerinde de tercih edilmektedir. Beyaz örgü yelek modelleri daha çok aylık yelek modellerinde kullanılmaktadır.Bebek örgü yelek modelleri bebek görme hediyesi olarak, torununuza, yeğeninize, akrabanızın bebeklerine hediye olarak verilebilecek en güzel el emeği ürünlerdir.Yazımızda sizlere 4 adet beyaz bebek örgü yelek modellerini paylaşacağız.

1-Burgu Örneği Bebek Örgü Yelek Modelleri

Burgu örneği bebek yeleğimiz yeni doğan bebekler için çok şık ve rahat kullanımıyla ön plana çıkıyor. Bebek yelek modellerinde burgu tekniğiyle sade ve şık bir yelek modeli görmekteyiz. Örülen bebek örgü yelek modellerini renkli kurdele, iplikler, boncuklarla süsleme yapabilirsiniz veya resimdeki gibi sade şekilde örebilirsiniz.Süslemeleri yaparken bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek ürünler tercih edilmedir. Yapılan boncuk, düğme, ponpon gibi ürünlerin sağlamlığına dikkat edilmelidir.

Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri 1 251x300 - Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri

2-Oklava Örgü Yelek Modelleri

Oklava ile yapılan bebek örgü yelek modelimiz üst modelde olduğu gibi sade ve aylık bebekler için uygundur. Oklava yardımıyla örülen yelek, yuvarlak plastik boru kullanılarak da örülebilir. Örülen bebek örgü yelek modelinin alt kısmına ince kurdele ile süsleyip bitirebilir ya da farklı süslemeler kullanabilirsiniz.

Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri 4 244x300 - Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri

3-Robalı Sarı Papatyalı Yelek Modelleri

Robalı bebek örgü yelek modeli hafif kollu olup, beyaz iplikle örülmüştür. Örülen beyaz örgü yelek modelinin üzerini papatya çiçeğiyle süslenmiştir. Dilerseniz daha renkli iplikle farklı çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Bu tür sade yelek örgüleri üzerine brezilya nakışı küçük örnekler çok yakışıyor. Web sitelerinde araştırma yaparak brezilya nakışı ile süsleyebilirsiniz.

Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri 2 300x298 - Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri

 

4-Aslan Pençesi Bebek Örgü Yelek Modelleri (Süpürge Örgü Modeli)

Son örneğimiz ise aslan pençesi bebek örgü yelek modelidir.Diğer bir adı ise süpürge örgü modeli. Yelek modeli sadeliğiyle ön planda.2-3 yaş için bebek örgü yelek modeline uygundur. İlmek sayılarını daha az tutarak daha küçük yelekte örebilirsiniz.

Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri 3 267x300 - Beyaz Bebek Örgü Yelek Modelleri

Paylaştığımız beyaz bebek örgü yelek modellerinin ilmek sayılarına göre küçük veya büyük yelek modelleri örebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA