• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

Bebek örgü modellerine her geçen gün talep artmaktadır. Talep arttıkça değişik örgü modelleri, değişik iplik çeşitleri piyasaya çıkmaktadır. Örgü yelek modelleri 2018 de bugünden daha çok talep olacağına hiç şüphe yoktur. Her yeni doğan bebek için bir çok değişik örgü modelleri örülmektedir. Örgü yelek modelleri, örgü patik modelleri, örgü hırka modelleri gibi farklı farklı el işlerini yeni doğan bebekler için yapılmaktadır. Sadece yeni doğan bebekler için değil, ilerleyen yaşlarında kullanmak üzere örgüler yapılmaktadır. Kış ve sonbahar aylarında bebeklerin koruyuculuğunu yelekler, hırkalar üstlenmektedir. Sıcak tutmasının yanında, şık ve güzel yeleklerde yapılmaktadır.

Yazımızda 8 tane bebek örgü modellerini paylaşacağız. Paylaşacağımız her bebek örgü modelleri, değişik örgü modellerinden örülmüştür. Beğendiğiniz bebek örgü modellerini, bebeğinize, çocuğunuza, akrabanıza, arkadaşınıza rahatlıkla örebilirsiniz. Örgü modelleri her bebek yaşlarına uygundur. İlmek sayılarını azaltıp, artırarak büyük veya küçük örgü yelek modelleri yapabilirsiniz.Dilerseniz örgü modellerini inceleyelim…

1- Nohut Örneği Bebek Örgü Yelek Modelleri

Kız bebeklerine uygun olan bebek örgü yelek modelleri nohut tekniğiyle örülmüştür. Tatlı mı tatlı bebek yeleğini 0 – 1 yaş bebekler için uygundur. Nohut modeli örgü yelek modellerini sarı, pembe, yeşil gibi canlı renklerde örgüye yakışacaktır.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 7 1022x1024 - Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

2- Haruşalı Bebek Örgü Yelek Modelleri

Haruşayla yapılan bebek örgü modelleri arasına tül fistolu ile süslenerek örülmüştür. Kız bebek örgü yelek modelleri olarak tercih edilebilir. Bebeğinize en güzel örgüleri örmek isterseniz bu modeli deneyebilirsiniz. 3 – 4 yaş örgü yelek modellerine uygun olup, ilmek sayılarını arttırarak büyük modellerini de örebilirsiniz.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 5 1022x1024 - Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

3- Çam Dalları Örgü Yelek Modelleri

Çok güzel bir bebek örgü modelleri istiyorsanız bu model tam size göre. Değişik örgü modelleri arasında yer alan örgü modeli yan kısımlarında düğmeleri bulunmaktadır. Çam dalları modeliyle örülmüştür. Kız ve erkek bebekler için uygundur. Giyilmesi kolay olan örgünün tüm bebeklere yakışacağına eminiz. Sizlerde örgüyü kolayca yapabilirsiniz. 1 – 2 yaş bebek örgü yelek modellerine uygundur.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 6 - Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

4- Karnıbahar (Deniz Dalgası) Örgü Yelek Modelleri

Rengarenk ipliklerle örülmüş olan bebek örgü yelek modelleri robadan yapılmıştır. Kız ve erkek bebekler için uygundur. 2 – 3 yaş bebek örgü modelleri için önerebiliriz.Bebek Örgü Yelek Modelleri 8 1024x1024 - Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

5- Karnıbahar Bebek Örgü Yelek Modelleri

Beyaz renkte olan örgü yelek modelleri deniz dalgası modeli ile yapılmıştır. Sade örgü yelek modellerini sevenler tercih edebilirler. Bir kaç renkle yapılacağı gibi resimdeki gibi tek renk olup farklı renklerde de örebilirsiniz.Dilerseniz düğmelerini farklı renklerde kullanarak yeleği renklendirebilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için uygundur. 4 – 5 yaş bebek örgü yelek modelleri için örebilirsiniz.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 1 1024x1024 - Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

6- Düz Bebek Örgü Yelek Modelleri

Düz örgü yelek modelleri yeni başlayanlar için rahatlıkla yapabilecekleri basit örgü modellerindendir. Basit örgü modelleri akıllı iplikle örülmüştür. Kız ve erkek bebekler için kullanılabilir. 3 – 4 yaş bebek örgü modelleri için örülüp kullanılabilir.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 2 1022x1024 - Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

7- Haruşa ve Paket Modeli Bebek Örgü Modelleri 

Haruşa bebek örgü modellerinde en çok kullanılan örgü tekniklerinden biridir. Kolay olması ve görüntüsünün güzel olmasının nedeniyle çok sık kullanılmaktadır. Diğer bir kolay örgü ise düz örgüdür. Düz örgüde çok sık kullanılıyor. Yeni başlayanlar için bu modeli önerebiliriz. Haruşa ve paket modeliyle örülmüş olan bebek örgü modelleri kız bebekler için tercih edilmektedir. Süslemesi için boyun ve alt kısımlarına papatya çiçeği yapılmıştır. 2 – 3 yaş bebek örgü modelleri için kullanılabilir.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 3 1024x1024 - Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

8- Haruşa ve Düz Örgü Yelek Modelleri

Basit örgü modellerine bir örnek daha sizlere sunuyoruz. Örgünün acemiliğini bu tür basit örgü modellerinde çıkarabilirsiniz. Çocuk örgü modellerinde tecrübe edinmek için küçük ve basit örgü modellerinden başlamak gerekiyor. Zaman geçtikçe el alışkanlığı kazanıldıkça değişik örgü modellerine geçebilirsiniz. En güzel örgü modellerini paylaştığımız yazımızda pembe ve beyazın muhteşem uyumu görmekteyiz. 3 – 4 yaş bebek örgü modellerine uygundur.

Bebek Örgü Yelek Modelleri 4 1022x1024 - Bebek Örgü Yelek Modelleri 2018

 

Paylaştığımız örgü yelek modellerinin ilmek sayılarına göre küçük ve büyük yelekler yapılabilir. Farklı renklerde uygulamalar yaparak değişik örgü modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Süslemeler için temel olan düğmelerle farklı örnekler oluşturabilirsiniz. Düğmeler dışında kurdeleler, basit nakış teknikleriyle yeleklerin üzerine işlemeler yapabilirsiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA