• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri

Bebek örgü modellerinin çeşitleri oldukça fazladır. Pirinç modeli yelekler, ajurlu örgü yelek modelleri, uçurtma örgü yelek modelleri, robalı yelek modelleri, şişte örülen yelek modelleri gibi bir çok örgü yelek modelleri bulunmaktadır. Örgü yelek modellerin bir kaçını önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. İlerleyen zamanlarda da yine örgü yelek modellerini sizlerle paylaşacağız.

1-Uçurtma Modeli Bebek Yeleği

Uçurtma modeli bebek yeleğinin ismini yeleğin uçurtmaya benzemesinden dolayı almıştır. Bebek örgü modelleri pembe renkte olup, üst kısımda iki adet düğmesi vardır. Kız bebeklerine daha uygun bir bebek örgü modelidir.Farklı renk veya çift renk iplik kullanarak yapabilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri 4 238x300 - Bebek Örgü Modelleri

2-Çam Dalları Ajurlu Bebek Örgü Modelleri

Sarı çam dalları ajurlu bebek örgü modeli aylık bebekler için uygun olup, ilmek sayılarını arttırarak daha büyük yelekte örebilirsiniz. Çift renk iplik kullanacağı gibi tek renk iplikte tercih edebilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri 1 280x300 - Bebek Örgü Modelleri

3-Robalı Verev Ajurlu Bebek Örgü Modelleri

Robalı bebek örgü modelleri iki renkten oluşmaktadır. Sarı ve bebek örgülerinin vazgeçilmez rengi beyazla örülmüş olan bebek örgü yeleği ajurlu modelle tamamlanmıştır. Kız ve erkek örgü yelek modelleri için uygundur. Farklı renklerde örülüp kız ve erkek bebeğinize kullanabilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri 2 291x300 - Bebek Örgü Modelleri

4-Pirinç Örnekli Bebek Örgü Modelleri

Pirinç örneğinden örülmüş olan bebek örgü modelleri 3-4 yaş kız çocukları için ideal modeldir. Bebek örgü yeleğini bebeğiniz küçük ise elbise şeklinde kullanabilir,ilerleyen zamanlarda ise yelek halinde de kullanmak mümkün.Bebek örgü modellerini çeşitli web sitelerden araştırma yaparak modellerin nasıl örüldüğünü kolayca öğrenip sizlerde örebilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri 3 239x300 - Bebek Örgü Modelleri

 

Örgü yelek modellerini  eklemeye devam edeceğiz. Kolay gelsin 🙂


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA