• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Bebek Elbise Örgü Modelleri

Bebek Elbise Örgü Modelleri

Bebeklerimize ve çocuklarımıza en güzel elbiseleri örmekten mutluluk duyarız. Keyifle ördüğümüz bebek elbise modellerini çocuklarımıza giydirmek için bir an önce büyümelerini bile isteriz. Günümüzde tüketim çılgınlığı olduğu için her zaman değişik örgü örneklerini arayıp dururuz. Her alanda olduğu gibi en güzel bebek örgü modellerini de değişik örgü modelleri bakınıp duruyoruz internette. Dilerseniz bebek elbise örgü modellerini sizlerle paylaşalım…

1- Düz ve Haroşa Modelli Bebek Elbise Örgü Örnekleri

Robadan başlamalı düz ve haroşa tekniğiyle örülen bebek elbise modelleri 2 – 3 yaş kız çocukları için şık bir modeldir. Şapkası da bulunan bebek örgü modellerinin şapkası tığ ile örülmüştür. İki farklı renklerde örülmüştür. Sizler için iki örneği de paylaşıyoruz.

Bebek Elbise Örnekleri 257x300 - Bebek Elbise Örgü Modelleri

Bebek Elbise Örnekleri 2 294x300 - Bebek Elbise Örgü Modelleri

2- Düz ve Pirinç ile Örülen Elbise Örgü Modelleri

Orta kısımı düz örgüyle örülen bebek örgü modelleri, kenar kısımları pirinç örgüyle örülen sarı renkli sevimli bebek elbise örnekleri, üzeri papatya işlemeleriyle süslenmiştir. 2 – 3 yaş bebek örgü modelleri için uygun örnektir.

Bebek Elbise Örnekleri 7 300x300 - Bebek Elbise Örgü Modelleri

3- Düz Örgü Bebek Elbise Örnekleri

Düz örgü tekniğiyle örülmüş olan ve kloş gelen etek kısmı ile bebeğinizin üzerinde harika duracak bir bebek elbise modelleridir. Üzeri basit nakış teknikleriyle süslenmiştir. Dilerseniz bebek örgü modellerine farklı süslemelerde uygulayabilirsiniz.

Bebek Elbise Örnekleri 6 300x300 - Bebek Elbise Örgü Modelleri

4- Nohut Modeli Bebek Elbise Örnekleri

Nohut tekniğiyle örülmüş bebek örgü elbise örnekleri 1 – 2 yaş kız bebek elbise örnekleri için uygundur. Pembe renkte örülmüş olan modeli, istediğiniz renkte ve büyüklükte örebilirsiniz.

Bebek Elbise Örnekleri 4 300x300 - Bebek Elbise Örgü Modelleri

5- Lastik ve Örümcekle Örülmüş Bebek Elbise Örnekleri

Yaka kısmı robadan lastik tekniğiyle örülmüş ve alt kısmı örümcek tekniğiyle devam edilmiştir. Bebek örgü modellerini elbise veya tunik olarak kullanabilirsiniz. Yeşil simli iplikle örülmüştür.

Bebek Elbise Örnekleri 1 291x300 - Bebek Elbise Örgü Modelleri

6- Düz ve Haroşa Tekniğiyle Örülmüş Bebek Elbise Örnekleri

İki parçadan oluşan bebek örgü modelleri düz ve haroşayla örülmüştür. Etek kısmı düz örgüyle, yelek kısmı haroşa ve düz örgüyle örülmüştür. Aynı teknikler şapkaya da uygulanmıştır. Süslemesi için üzerine rokoko yapılmıştır. Farklı süslemeler de uygulayabilirsiniz. 3 – 4 yaş kız bebek elbise modelleri için uygundur.

Bebek Elbise Örnekleri 5 219x300 - Bebek Elbise Örgü Modelleri

7- Düz Örgü ve Tığda Elbise Örgü Modelleri

Elbisenin üst kısmı düz örgüyle örülmüş, alt kısmı ise tığda dolgu fıstık tekniği uygulanarak yapılmıştır. Düz örüyle bolerosu örülen elbise modeli oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Turuncu renkli olan elbise örneği 6 – 7 yaş kız çocukları için uygundur.

Bebek Elbise Örnekleri 3 223x300 - Bebek Elbise Örgü Modelleri

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Önce tembellik yapabilir ve keyif aldığınız işler ile ilgilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik arzularınız artıyor. Duygu ve isteklerinizi sevdiğinize anlatabilir, girişimde bulunmak için yakınlarınızın ve dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Yakınlarınız ile haberleşebilir, saygı duyduğunuz büyüklerinizin ziyaretine gidebilirsiniz. Samimi bir ortamda isteklerinizi ortaya koymanız çok daha rahat olacak. Neşeli ve saygılı tavırlarınız ile etkileyici olacaksınız. Eski tecrübelerinizden faydalanacağınız bir dönem.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derin olabilir ve en derin istekleriniz açığa çıkabilir. Heyecan duyacağınız haberler alabilirsiniz ve uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler sizin istediğiniz yönde gerçekleşebilir. Fakat hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Kendinizi fazla zorlamayın. Seyahatler, tatil programları ve fizik güç gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönem... Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar çekici gelebilir. Seyahatler sırasında etkileneceğiniz kişi ile karşılaşmanız mümkün.
ASLAN BURCU YORUMU
Daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi gözden geçirebilir ve bazı konularda değişiklik yapılması gerektiğini düşünebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir veya bazı karışıklıklar çıkmış olabilir ve bugün çeşitli çözüm arayışları içine girebilirsiniz. Aslında yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekici olacaksınız. Farklı alanlar ile ilgilenebilir, ilginç konuları araştırabilirsiniz. Parasal konulara yönelik bazı karışıklıklar olabilir veya beklediğinizden daha farklı gelişen olaylar yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Ancak sabırlı davranabilirsiniz ve bu tutumunuz yeni çözümler üretmenizi sağlayacak. Ayrıca size ihtiyacı olan yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
Bugün duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. Dikkatinizi evinize yöneltecek ve ev ile ilgili değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Hatta radikal değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Güç gösterisinde bulunmaktan kaçının. Ayrıca hırslı bir tavır sergilemeseniz iyi olacak. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli davetlere katılabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve açık hava organizasyonları keyfinizi yerine getirecek.
AKREP BURCU YORUMU
Çevre gezileri, seyahatler ve eğlenceli ortamlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz yüksek. Ancak isteklerinizin gerçekleşmesi için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Bu arada evle ilgili konular veya çocuklar, kardeşler ile ilgili karışıklıklar kafanızı karıştırabilir. Fakat bugün dikkatinizi sizi heyecanlandıran konulara yönelteceksiniz. Güçlü dostlarınız, gücüne güvendiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sorumluluk hissettiğiniz kişiler ile ilgili baskı duygusu hissedebilirsiniz. Bazı gelişmeler tarzınızı değiştirmenize neden olabilir.
YAY BURCU YORUMU
Olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz. Ancak isteklerinizi belirlemek için aceleci davranmayın. Geçmişi düşünebilir ve şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Ve bütün bunların sonucunda içinde bulunduğunuz durumu değerlendirebilir ve geleceğinizi düşünebilirsiniz. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve sizi desteklemelerini isteyebilirsiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Hem yakınlarınıza ilgi göstereceksiniz, hem de onların yardımını isteyeceksiniz. İlişkileriniz yeni bir boyut kazanabilir.
OĞLAK BURCU YORUMU
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Anneniz, yakınlarınız ve evinizle ilgilenebilirsiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapmayı arzu edeceksiniz. İşleriniz ile ilgili çalışmalarınızı hızlandırmak için yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Güçlü dostlarınızı arayabilir, işbirliği yapmak istediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu arada hem geçmişte yaşadıklarınızı, hem de geleceğe yönelik isteklerinizi anlatabilirsiniz. İstekleriniz ve beklentileriniz güçlü olduğu için etkileyici olacaksınız.
KOVA BURCU YORUMU
Bugün eviniz, yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca sorumluluk hissettiğiniz ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konulara yönelik çalışmalar yapacaksınız. Aslında kaçtığınız ve istemediğiniz durumlar ile yüzleşmeniz gerekebilir. Aldığınız haberler kafanızı karıştırabilir. Hemen karar vermeyin ve tartışmalardan uzak durun. Sabırlı ve dirayetli davranmanız gerekiyor. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Bu durum arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.
BALIK BURCU YORUMU
Bugün bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içine girmeniz mümkün. Fakat rahat davranacaksınız ve aslında şanslı bir dönemde olduğunuzu düşüneceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişiler ile görüşebilirsiniz ve beklediğiniz yardımı alabilirsiniz. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilirsiniz. Eski tecrübelerinizi gözden geçirebilir ve geleceğe yönelik yepyeni projeler yapabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Katılacağınız davetlerde tanıştığınız kişileri etkileyebilirsiniz ve aynı zamanda siz de etkilenebilirsiniz.
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA