• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Bebek Battaniyesi İçin İğne Oyası Modelleri

Bebek Battaniyesi İçin İğne Oyası Modelleri

Yeni dünyaya gelecek olan bebeği için çeşitli hazırlıklar yapmak, hiç şüphesiz ki tüm anne adayları için benzersiz bir heyecan. Ona özel bir oda ve bu odanın içinde yine sadece ona ait her biri birbirinden şık eşyalar.

Bir bebek için olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesi de bir bebek battaniyesi. Pek çok el işi yöntemi ile yapılabilen bebek battaniyeleri, birbirinden şık modelleriyle sitemizde. Bebek battaniyesi için iğne oyası modelleri, tığ ve şiş örnekleri… Aklınıza gelebilecek pek çok teknik ve birbirinden harika modellerle sizlerle.

Bebek Battaniyesi İçin İğne Oyası Modelleri 300x199 - Bebek Battaniyesi İçin İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları tutkunları için hazırlayıp sunmuş olduğumuz bebek battaniyesi için iğne oyası örneklerini de, sitemizde yer alan örneklerden dilediğiniz gibi inceleyebilir, rahatlıkla örnek çıkarabilir ve siz de yaparak bebeğinizi beklediğiniz o heyecanlı günleri en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Yalnızca battaniye modelleri değil bebeğiniz için hazırlayacağınız mendil kenarları için de sizler için sunmuş olduğumuz iğne oyası örneklerini inceleyebilir ve örnek çıkarabilirsiniz.

Bebek Battaniyesi İçin İğne Oyası Modelleri 1 300x215 - Bebek Battaniyesi İçin İğne Oyası Modelleri

Başörtüsü, oda takımı, vitrin takımı, havlu kenarı, giysi süsü… Aklınıza gelebilecek her türlü iğne oyası örnekleri ile siz de harikalar yaratabilir, kendinize özel bir sanat dalı geliştirebilirsiniz.

Bebek Battaniyesi İçin İğne Oyası Modelleri 2 252x300 - Bebek Battaniyesi İçin İğne Oyası Modelleri

Gerek çalışan, gerekse ev hanımı bayanlar için boş zamanlarını değerlendirmeye yönelik son derece iyi bir fırsat olan en güzel iğne oyası model ve örnekleri için siz de sitemizde yer alan en mükemmel örnekleri inceleyebilir ve rahatça uygulamaya geçirebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA