• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
60+ Kalp Desenli Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

60+ Kalp Desenli Kanaviçe (Etamin) Örnekleri

Kanaviçe örneklerinin en kalpli yazımızı sizlerle paylaşacağız. Bir çok güzel, şeker, şirin ve oldukça şık kalp desenlerini sizlerle buluşturuyoruz. Kanaviçe örneklerinin en güzel halini kalp şemalarında görmektedir. Kalp deseni aşkın, sevginin görsel olarak gösterdiğimiz bir şekildir. Kanaviçe örneklerinde de çokça kullanılmaktadır. Etamin örneklerinin her alanda kullanıldığınız düşünürsek kalp deseni de olmazsa olmaz şemalar arasında yer almaktadır. Kanaviçe örneklerinin kalp şablonlarından 60 üzeri resim vardır. Kalp desenleri farklı farklı konseptler içermektedir. Kanaviçe örnekleri kalp desenlerinin arasında; çiçek, bebek, çizgi film karakterleri, kuş, kuru kafa, salyangoz ve bir çok farklı şemalar bulunmaktadır. Kanaviçe (etamin) örneklerinden; kanaviçe havlu örnekleri işleyip, hediye edebilirsiniz. İşlediğiniz kanaviçe havlu örneklerini iyi bir paraya satıp kazanç sağlayabilirsiniz. Ürünün para miktarını kanaviçe örneklerinin büyüklüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Kanaviçe havlu örneklerinden işlediğiniz havluları çeyiz olarak sandıklarda muhafaza edebilirsiniz. Etamin örneklerinden harika panolar işleyebilirsiniz. Küçük olarak işleyebileceğiniz panoları uygun bulduğunuz bir odaya asıp kullanabilirsiniz. Ayrıca masa üstü küçük çerçeveler halinde de kullanabilirsiniz.

Kanaviçe örneklerinden çok şık kitap ayracı işleyebilirsiniz. İşlediğiniz kitap ayraçlarını satabilir, kullanabilir veyahut öğretmen günü yaklaşmışken çocuğunuzun öğretmenine öğretmenler günü hediyesi vermesi için kullanabilirsiniz. Kanaviçe örneklerini kumaşa ayarlarken kare sayılarına göre deseni yerleştirmek gerekiyor. En basit yöntem olarak kumaşın ortasını ve desenin ortasını bulup yapılan ayarlamadır. Bunun için kanaviçe işleyeceğimiz kumaşın karelerini sayıp ortasını buluyoruz. Kesinlikle kumaşı ikiye katlayıp ortasını bulduk gibi bir yöntem kullanmıyoruz. Özellikle tam denk getirilecek desenlerde 1 kare bile desenin şeklini bozabileceğinden, kumaşın kare sayılarını sayıp ortasını buluyoruz. Fakat tekli ürünlerde bu çokta önemli değildir. Dikkatlice ayarlamanız yeterli gelir. Özellikle kanaviçe havlu örneklerinde işleme yaparken biraz daha özenli ayarlamak gereklidir. Havlunun sağını solunu, yukarı ve aşağı boşluklarını iyi ayarlamakta fayda var. İyi ayarlanmayan havlularda desenlerin ortalı olmadığı görülmektedir. Bu nedenle havlu işlemesi yaparken daha özenli ayarlamak gerekir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Boğa
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Yabancı ülkelerde yaşayan tanıdıklarınız ile iletişim kurabilir, büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz.
Detaylı işler yapanlar ve çok fazla ayrıntıların olduğu konular ile ilgilenenler için verimli bir gün. Ancak detayların içinde kaybolma ihtimaliniz de var... O zaman şanslı durum, şanssızlığa dönüşür... Ufak sorunları fazla büyütmeyin ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Aslında bugün daha pratik ve yaratıcı olabilirsiniz.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
Kendinizi güçlü hissedecek ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Hayal gücünüzü uyandıran kişileri ve olayları ciddiye alabilir ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Sanatçılar ile işbirliği yapabilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar için hareketli bir gün. Ekip çalışmaları ve çeşitli organizasyonlar ile ilgili projeler ve araştırmalar yapabilirsiniz. Yabancı ülkelere ve bilmediğiniz yerlere gitmek için programlar yapabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
Güne keyifli başlayacaksınız. Daha önce sizi rahatsız eden ve kafanızı karıştıran sorunları çözebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Yaşadığınız olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle çevrenin saygı duyduğu kişilerin önerilerinden etkilenebilir ve olaylara yapıcı yönden bakabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun.
YAY BURCU YORUMU
Güne heyecanlı ve istekli başlayacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konuyla ilgili eski arkadaşlarınızı arayabilir, kaygılarınızdan tamamen uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere odaklayabilirsiniz. Üstelik eski dostlarınızla karşılaşmak size ilham verecek ve kararlarınızı sürdürmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve hesapta olmayan harcamalar çıkabilir. Fakat sürpriz paralar da gelebilir ve kazanç sağlayacağınız yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
.
OĞLAK BURCU YORUMU
Büyük bir gayret ve sorumluluk içinde bulunabilirsiniz ve önemli kişiler sizin bu gayretinizi takdir edecekler. Devleti temsil eden kurumlarla iş birliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz çok fazla olabilir ve bulunduğunuz çevrenin yaşam felsefesinden çok daha farklı açılardan dünyaya ve olaylara bakabilirsiniz. Ancak kendi bakış açınızı çevrenize dayatmasanız iyi olacak. Aslında sabırlı davranabilirsiniz ve kendi görüşlerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar disiplinli ve dirayetli olacaklar. Soranları büyütmeyin.
KOVA BURCU YORUMU
Duygusal baskı hissedebilirsiniz önem verdiğiniz kişiler ile yapacağınız görüşmeleri çok fazla ciddiye aldığınız için kaygılarınız olabilir. Ancak duygularınıza güvenin ve akıl yürütmek yerine içinizden yükselen iyimser duyguları izleyin. Böylece başarılı olacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar devlet daireleri ve resmi kurumlar ile ilgili işler yaparken biraz daha sakin davranmaya özen göstermeli. İsyankar ve sert bir tavır içinde bulunmak yerine anlayışlı olabilirsiniz. En azından bugün kendinizi daha iyimser hissedeceksiniz.
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
[instagram-feed]
fotballdrakterbasketball trikotsbasketbal kleding kopengoedkope voetbalshirts kopenmaglie calcio a poco prezzomaillot de basket nba pas chervetement cyclisme pas cherbilligt cykeltøjbillige sykkelklær på nettbasketball trøye NBA